Hakkımızda - ALFA TIP MERKEZİ

Hakkımızda

Alfa Tıp Merkezi, güçlü hekim kadrosu, deneyimli ve güler yüzlü personeli, ileri teknolojik donanımıyla, tüm branşlarda poliklinik hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur. Alfa Tıp Merkezi, hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı. Uluslararası sağlık standartlarında, modern altyapısı ve üstün tıp teknolojisiyle hizmet veren Alfa Tıp Merkezi, akıllı binasıyla yeni nesil sağlık merkezi anlayışı ile İzmir’de konumlanmaktadır.

Kaliteli sağlık hizmeti sunuyoruz
Alfa Tıp Merkezi, sağlık hizmetlerinde öncelikle kaliteyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, hasta haklarını gözeterek yaygın ve bütünleşik bir yapı içerisinde uygun ekonomik koşullarda, modern yönetim anlayışı ve güçlü hekim kadrosuyla hizmet vermektedir. Bornova merkezimizde; 3500 m2 alanda tek kişilik yataklı servisleri, 3 adet ameliyathane, 1 adet oğumhane, 3 adet endoskopi ünitesi, radyoloji ve laboratuvar birimlerimiz mevcuttur. Göz hastalıkları , Kardiyoloji, Dahiliye, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Beslenme-Diyet Danışmalığı ve Psikiyatribranşları bulunmaktadır. Check-Up (Genel Sağlık Taraması), Ağız ve Diş Sağlığı Birimi, Medikal Estetik Birimi ve Saç Ekim Merkezi olarak da hizmet vermektedir. Merkezimizin en üst 2 katında hasta odalarının hepsi süit olup, 2 odası VIP şeklinde hasta ve hasta yakınlarının da rahatının düşünüldüğü otel hizmetinin verildiği yataklı servisler olarak kullanılmaktadır. Merkezimizde hasta ve hasta yakınlarının nefes alabilecekleri dinlenme alanları mevcuttur.

Medikal Estetik ve Saç Ekim Merkezimiz ile iddialıyız
Medikal Estetik ve Saç Ekim Birimi de bulunan merkezimizde sürekli güncel ve yeni uygulamalara yer verilmektedir. Dünyada gelişmiş sağlık merkezlerinde kullanılan ileri sistemleri kurarak, bu ileri teknolojilerle kaliteli hizmet veriyoruz. Sağlık turizmiyle birlikte yurtdışındaki hastalara da ulaşıyoruz. Yurtdışından bizi tercih eden hastalarımızla internet sitemiz ya da Whatsapp yoluyla görüşerek planlamaları yapıyoruz. Daha sonra hangi tedavinin uygun olduğuna karar verdiğimiz hastalarımızı merkezimize davet ediyoruz. Saçın dışında sakal ve kaş ekimi de merkezimizde uygulanmaktadır.Profesyonel kadromuzla geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı tercih edilen bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz
Alfa Tıp Merkezi olarak toplumun mevcut sorun ve ihtiyaçlarına yönelik alanlara öncelik veriyoruz. Güvenilir, ulaşılabilir, modern bir konumda yer almaktayız. Sağlık alanında sadece İzmir ve Ege Bölgesi’nin değil; Türkiye’nin dört bir yerinden olduğu gibi çevre ülkelerden de hastaların güvenle başvurduğu bir sağlık kurumu olmayı hedefliyoruz. Merkezimizin önemli bir özelliği de İzmir’in her yönünden ulaşım rahatlığı ve otopark sorununun olmamasıdır. Alfa Tıp Merkezi olarak kişiye özel bütüncül iyileşme anlayışıyla hizmet veriyoruz. Alfa Tıp Merkezinde 24 saat içinde taburcu edilebilecek operasyonlar gerçekleştiriyoruz. Modern mekânlarımız ve özel VIP hasta odalarımız ile güven veren bir sağlık kurumuyuz.

Vizyonumuz
Hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli sağlık hizmetleri ve koruyucu sağlık hizmetleriyle geleceğin sağlığına yön veren, uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmaktır.

Misyonumuz
Çağın gerekliliğine uygun, kaliteli, güvenilir, ulaşılabilir sağlık hizmeti sunarak, toplumun sağlıklı yaşam sürmesine katkıda bulunmak, sağlıkta güvenilir bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Kataloğumuzu görüntülemek için tıklayınız