Barbie Vajina Estetiği - ALFA TIP MERKEZİ

Barbie Vajina Estetiği

Barbie Vajina Estetiği

Barbie Vajina Estetiği

Barbie vajina estetiği, hastalar tarafından en sık arzulanan labioplasti şeklidir. İç dudakların minimal kalması, dışarıya sarkan hiçbir uzantının olmaması ile karakterizedir. Barbie vajina estetiğindeki amaç; kişi ayakta durur veya oturur pozisyonda, bacakları kapalıyken, dışarıya sarkan herhangi bir doku fazlalığının görünmemesi, ortada yalnızca ‘venüs klefti’ adı verilen ince çizginin bulunmasıdır. Özellikle son yıllarda hastalar tarafından sıkça arzulanan bu görünümde memnuniyet düzeyi de oldukça yüksektir.

Barbie vajina estetiği kimler için uygundur?
Genital bölge estetiği genellikle kişisel tercihlere bağlıdır ve herkesin bu tür müdahalelere ihtiyacı olmayabilir. Bu tür estetik girişimlere ihtiyaç duyan kişiler genellikle fiziksel rahatsızlık hissi yaşıyor veya kendilerini rahatsız hissediyor olabilirler. Bu tür cerrahi prosedürler öncesinde, bir sağlık profesyoneliyle danışmak önemlidir.

Barbie vajina estetiği nasıl yapılır?
Barbie vajina estetiği genel veya lokal anestezi uygulanarak gerçekleştirilir. Barbie vajina estetiği ameliyat süresi genellikle 1,5 saat sürerken ameliyat sırasında labia majora yağ enjeksiyonunun gerçekleştirilecek olması halinde bu süre 1 saat kadar uzayabilir. Dokuya en uygun olan teknikle labioplasti ile klitoral hudoplasti gerçekleştirilir. Sonrasında labia majora zayıf olan noktalara yağ dokusu uygulanarak güçlendirilir ve dolgunlaştırılır. Bu sayede Venüs klefti görünümü kazanır. Dış dudaklarda hafif ölçüde hafif kırışıkları bulunan kişilerde yağ enjeksiyonu yerine hyaluronik asit dolgusu yeterli olur.

Barbie vajina estetiği sonrası
Barbie vajina estetiği ameliyatı sonrası genellikle hastane de yatış gerekmez. İşlem sonrası genellikle ciddi acı ve ağrı hissedilmez. Operasyonun ardından birkaç günlük istirahatin ardından kişiler normal yaşantılarına dönebilirler. Barbie Vajina Ameliyatın ardından uzun süre ayakta kalınmamalıdır. Yara bakımının ve ilaçların düzenli olarak kullanılması gerekir. Barbie vajina estetiği ameliyatının ardından ilk 1 ay cinsel ilişkiden, ağır sporlardan, sauna, havuz ve denizden uzak durulmalıdır.

Hızlı İletişim