KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde, kadın hastalıkları ve gebelik ile ilgili problemlerin çözümünde modern tıbbi yöntemlerle ve konusunda uzmanlaşmış hekimlerle ileri tanı ve tedavi hizmetleri verilmektedir.

Kadın Sağlığı

Genel kadın sağlığının tüm süreçlerine yönelik, menopoz-osteoporoz, gebelik takibi, riskli gebeliklerin izlenmesi gibi  bir çok alanda hizmet vermektedir. 

Ergenlik Dönemi

Kadın hastalıkları bölümünün önemli konularından birisi çocukluk yaş grubunun ergen jinekolojisi dönemidir. Bu dönemdeki yakınmalar erişkin dönemden farklıdır ve jinekolojik muayenenin de yaş grubuna uygun özellikleri vardır. 
Kız çocuklarının ergenlik gelişimlerinin takibi, adet görme,özellikle rahim ağzı kanserlerinden korunma amaçlı planlanan aşılarının düzenlenmesi gibi kontrollerin yanında, kanama bozuklukları, tüylenme gibi problemlerin tanı ve tedavileri için de hizmet verilmektedir.

Riskli Gebelik Takibi
Anne ve bebeğin sağlığı açısından risk teşkil eden durumları zamanında belirleyip gebeliğinin mümkün olduğunca sağlıklı ve sorunsuz geçmesine yardımcı olunmakta, 
yüksek riskli gebeliklerde anne adayları bilinçlendirilirken gebelik sürecindeki takipleri gerçekleştirilmektedir. Anne ve bebeğin sağlıklı bir şekilde bu süreci tamamlanmasına destek olunmaktadır.

Doğum
9 ay boyunca özlemle beklenilen  o muhteşem ana yaklaşırken anne adaylarını  huzurlu ve güvenilir bir ortamda hissetmelerini sağlayacak konforu sunuyor.

SİZİ ARAYALIM